I liga Orlika

W poniedziałek 9 Września odbył się pierwszy turniej I ligi Orlika.  Naszą Akademię reprezentował w większości zespół złożony z zawodników drużyny Żaków. I mimo ogromnej przewagi fizycznej pozostałych drużyn nasz zespół pozostawił po sobie bardzo dobre wrażenie. Już w pierwszym meczu z faworytem zespołem Górnika Nowe Miasto pokazaliśmy mnóstwo dobrej gry, ambicji i zaangażowania i minimalna porażka po strzale w samo okienko przy którym żadnych szans obrony nie miał Fabian Krok spowodowało, że zeszliśmy z boiska pokonani 0 : 1. Wysiłek włożony w ten mecz nie pozostał bez wpływu na naszą postawę w meczach z Górnikiem Wałbrzych i drużyną Football Academy, ale 3 punkty zdobyte w meczu z zespołem Zdrój Jedlina sprawiły iż nasza drużyna utrzymała się w I lidze. Nasz zespół wystąpił w składzie:

FABIAN KROK - PAWEŁ JASTRZĄBEK, DOMINIK TRACIAK, PATRYK WILCZYŃSKI, WOJTEK DERKACZ, MATEUSZ GETNER, MAKSYMILIAN SOKOŁOWSKI, FABIAN MROZOWSKI, OSKAR SIEMIŃSKI, HUBERT DYMOWSKI.