Finały turnieju Deichmanna

W najbliższą sobotę odbędą się finały turnieju Deichmanna. Oto terminarze naszych drużyn. Według regulaminu (system pucharowy) możemy zagrać 1 mecz lub grać aż do finałów. Ale wszyscy otrzymają pamiątkowe medale i dyplomy, więc proszę aby wszyscy stawili się na godzinę wyznaczoną dla danego rocznika.

Kategoria U-7 zaczyna grę dopiero od ćwierćfinałów. Zbiórka godzina 9,20 ul. Ratuszowa. Z kim zagramy okaże się po wcześniejszych grach eliminacyjnych. Finał przewidziany o godzinie 10,35. Zakończenie i wręczenie nagród godzina 11,00.

Kategoria U-9 zbiórka godzina 8,10. O godzinie 8,25 gramy z zespołem Grecji (Nysa Kłaczyna) Finał przewidziany o godzinie 10,35. Zakończenie i wręczenie nagród godzina 11,00.

Kategoria U-11 Zbiórka godzina 7,45. O godzinie 8,00 zagramy z Brazylią (AS Krzeszów). Finał przewidziany o godzinie 10,35. Zakończenie i wręczenie nagród godzina 11,00.

Kategoria U-13 Gramy finał o godzinie 8,30 na głównej płycie stadionu przy ulicy Ratuszowej. Zbiórka zawodników godzina 8,10.